WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Komfort w abonamencie

Oferujemy także wynajem długoterminowy w atrakcyjnej formule ALL INCLUSIVE – płacicie Państwo jedną stawkę obejmującą wszystkie opłaty, media, a także Internet i telewizję. Na Państwa życzenie wyposażymy apartament w bieliznę pościelową oraz zamówimy serwis sprzątający.
HBH Apartamenty Białystok

HBH APARTAMENTY

Zapytaj o dostępność apartamentu

Wybierz pakiet – typ apartamentu i okres czasu wynajmu długoterminowego (1 miesiąc, 10 miesięcy lub 12 miesięcy). Podaj swoje dane a my skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.


  Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Twój nr telefonu (wymagane)

  Wpisz treść wiadomości

  Wybierz pakiet

  W związku z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ), dalej : RODO, przekazujemy następujące informacje: (Czytaj klauzulę informacyjną RODO)  Dostępne typy apartamentów

  Oferujemy apartamenty na wynajem krótko- i długoterminowy. W naszej ofercie znajdują się trzy typy mieszkań: z jedną sypialnią, z dwiema sypialniami oraz studio.

  Apartament z jedną sypialnią
  Udogodnienia


  Apartamenty

  Z jedną sypialnią

  Komfortowy apartament występujący w dwóch wersjach – z oddzielną kuchnią lub jako open concept.


  apartament dwie sypialnie
  Udogodnienia


  APARTAMENTY

  Z dwiema sypialniami

  Przestronny apartament, o powierzchni ponad 70 m², który świetnie sprawdzi się zarówno w podróży z rodziną, jak i z grupą przyjaciół.


  Apartament typu studio
  Udogodnienia


  APARTAMENTY

  Studio

  Nasze apartamenty typu studio to ponad 30 m² dobrze zaaranżowanej przestrzeni z aneksem kuchennym.